Savijalakeste logo
EST / ENG

UUTE TANTSIJATE VASTUVÕTT 2018


Toimumisaeg: 04.09.2018

kell 18:00

kuni

kell 20:00

kell 18:00

kuni

kell 20:00

Savijalakeste uute tantsijate vastuvõtu infotund toimub 4. septembril kell 18:00 Tallinna Tehnikakõrgkooli aulas.

KUI…
… otsid kollektiivi, millega tuleval suvel üldtantsupeole minna
… soovid seltskonda, kellega iganädalaselt treenida
… tahad end üha rohkem edasi arendada
… ihkad oma ellu säravaid inimesi, meeldejäävaid üritusi ja rohkelt tantsu, siis …

…Savijalakesed võivad Sulle huvi pakkuda 🙂

Suure üldtantsupeo hooaeg saab avapaugu juba 4. septembril, kui toimub uute tantsijate vastuvõtu infotund. 

Räägime pisut endast ja oma ettevõtmistest. Piilume natuke minevikku ning jutustame, mida oleme saavutanud ning teinud. Vaatame tulevikku ja tutvustame tantsupeo ettevalmistusi ning muid plaane, mis meid algaval hooajal tiivustavad. Tantsima sel õhtul ei pea. Lihtsalt tule vaata, kes me oleme ning kutsu sõber, kolleeg või tuttav kaasa. Nii on julgem.

KINDLASTI…
… registreeri oma tulek meie veebilehel www.savijalakesed.ee „TULE TANTSIMA“ rubriigis: http://www.savijalakesed.ee/kontakt/registreerimine 

KUS? 
Tallinna Tehnikakõrgkooli aulas:
Tuled peauksest sisse, liigud otse kuni jõuad liftideni, sõidad liftiga kolmandale korrusele ja oledki kohal. Või tuled treppidest, saab nii mõnegi sammu päeva juurde.

MIKS?
Usu mind, seda küsimust küsib iga savijalake enda käest sügisel. Neid õigeid vastuseid on palju ning erinevaid ja raske on neid kahe jala varvastel üle lugeda. Mõne jaoks on see seltskond ja kollektiivi vaim. Teise jaoks iganädalane trenn ja liikumine. Nii mõnigi leiab, et see on kuuluvustunne ning tugev sõprus- ja tutvusringkond, kellega kohtuda nii treeningsaalis, üritustel kui tantsupidudel. Seega… ma ei oska öelda, milline oleks täpselt Sinu vastus sellele küsimusele, aga tean, et leiaksid selle enda jaoks üsna kiiresti üles.

AGA KAS…
… tutvumistrenn toimub? – Loomulikult! Sellest räägime 4.ndal!
… partner peab olema? – See oleks väga lahe ning kindlasti on kõige parem endale ise tantsupartnerit otsida. Aga ei juhtu ka miskit, kui Sa oma partnerit veel leidnud pole.
… päris algajaid ka oodatakse? – Tantsima ootame kõiki! Savijalakestel on nii algajate, noorte, edasijõudnute kui ka vilistlaste segarühmad.

Kui Sul tekkis veel küsimusi või pöörasime millelegi vähe tähelepanu, siis kirjuta info@savijalakesed.ee või vaata meie üritust Facebookis: https://www.facebook.com/events/2211888322375793/ 

#tuletantsima #savijalakesed #muarmsadsavijalakesed #rahvatants#tantsupidu #muarm #tantsupidu2019

Kommenteerimine on suletud.