Savijalakeste logo
EST / ENG

Uute Tantsude Konkursi lavalauad said saviseks


Pühapäeval, 15. novembril, võõrustas Salme Kultuurikeskus suuremaid ja väiksemaid tantsijaid ning tantsuloojaid. Uute Tantsude Konkurss 2015 oli jõudnud piduliku lõppvooruni, kuhu pääsesid ainult kõige huvitavamad ja paremad värsked tantsutaiesed.

Hommikupoolik ja tükike lõunatki kulus lastetantsude vaatamisele ning auhindamisele. Pärastlõuna kuulus noorte segarühmade ning neidude loomingule. Kella viie paiku õhtul kuulutati välja seekordsed laureaadid.

Käesoleva hooaja algusest saadik harjutati, arendati, muudeti, mugavdati ja lihviti savijalakeste tantsijatega nelja tantsu. Kõige uhkem on iseasi, et kõikide tantsude loojad on meie enda juhendajad: Kaja, Kristiina ja Leaanika. Viimasel oli nii palju jaksu, et esitas žüriile lausa kaks tantsu.

Kuuldavasti oli konkurets juba lõppvooru saamiseks äärmiselt tihe, kulisside taga räägiti jutte lausa numbrist, mis ületas sadant. Niisiis kahe tantsuga finaali jõudmine on juba võit omaette. Just nii. Salmes tulid savide poolt esitusele kaks tantsu C-segarühmade kategoorias: Kristiina Vilipõld “Maasikille” ja Leaanika Parra “Pirupolka.”

Loe lisaks:

*ERRSi uudisnupp ürituses

Kommenteerimine on suletud.